2
Інтерв'ю Рустама Худжамова для Brave GK

Інтерв'ю Рустама Худжамова для Brave GK

Brave GK запускає серію інтерв'ю з амбасадорами бренду. Ми збираємо найцікавіші питання від наших підписників і задаємо їх відомим українським голкіперам. Почнемо із засновника Brave GK – Рустама Худжамова.

Засновник Brave GK відповів на питання про бренд і воротарську кар'єру

Чому захотів створити свій бренд?
Бажання створити щось своє з'явилося ще в 2012-2013 році, цю думку я постійно виношував, але відсував у підсвідомість. Ідея повністю зміцніла та повернулася до мене в 2016 році і я почав працювати над її втіленням. Хотів реалізувати всі свої задуми, завжди був упевнений, що зможу дати якісний продукт своїм колегам воротарям!

У Brave GK є зарубіжні амбасадори?
Так є. Дуже пишаюся цим. Серед наших зарубіжних амбасадорів: Санджар Кувватов - Пахтакор Ташкент і збірна Узбекистану, Ельдорбек Суюнов - Пахтакор Ташкент і збірна Узбекистану, Дмитро Непогодов - збірна Узбекистану, Єгор Хаткевич - збірна Білорусі.

Чи будуть знижки на "Чорну п'ятницю"?
Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і завжди пропонуємо їм максимум. Звичайно ж, в офіційному інтернет-магазині Brave GK будуть знижки та спеціальні пропозиції на "Чорну п'ятницю". Готуємо для вас щось грандіозне.

Інтерв'ю Рустама Худжамова для Brave GK - інтернет-магазин Brave GK

В яких рукавицях свого бренду ти б хотів грати?
Мені дуже подобаються Unique і Rain Pro, в них би я точно грав! Але й інші моделі Brave GK мені теж подобаються, адже перед випуском рукавиць я тестую кожну пару, щоб зрозуміти одягнув би я їх в гру чи ні. У продаж потрапляють лише найбільш якісні.

Чи можна замовити рукавиці Brave GK Fury Yellow з чорним латексом?
Скоро ми плануємо випустити модель Brave GK Fury Yellow з синьою, червоною, жовтою, чорною долонею і модернізованим дизайном. Слідкуйте за оновленнями.

Коли у продажу з'явиться вітровка?
Ми закінчили всі випробування, тести та готові представити вам вітровку Brave GK в нашому інтернет-магазині вже через два тижні.

Інтерв'ю Рустама Худжамова для Brave GK - офіційний магазин Brave GK

Чи будуть рукавиці в червоному кольорі?
Найближчим часом ми представимо нові воротарські рукавиці Brave GK. Модель побудована на вдосконаленій технологічній колодці, пропонує більше легкості і свободи. Саме ці рукавиці ми вирішили зробити в червоному кольорі.

Чи можна надрукувати на рукавицях свою фотографію?
Нещодавно ми презентували лінійку рукавиць Ексклюзив, яка дозволяє вам замовити воротарські рукавиці з абсолютно унікальним дизайном. Для персоналізації ми використовуємо модель Brave GK Fury. Замовляючи ексклюзивний дизайн ви можете обрати будь-яке зображення або фото. Нанесення створюється художником з використанням високостійких фарб, що не вицвітають і безпечні для прання. Ми вже робили ексклюзивні рукавиці для Павла Ісенка, Дмитра Різника та Богдана Сарнавського.

Які рукавиці краще підходять для тренувань?
Всі наші рукавиці зроблені з якісних, високоміцних матеріалів і підходять як для тренувань, так і для матчів. Але найбільш стійкими є воротарські рукавиці Brave GK Extreme. Ця модель була спеціально створена для штучних і жорстких полів.

Чи сумуєш ти по футболу? Хочеш повернутися?
Дуже сумую! І коли ефір телеканалів Футбол 1/2/3 проходить біля поля, то прямо ноги трясуться, як хочеться на поле. Але по суті я і не закінчував з футболом. Окрім програми "Ніч Ліги Чемпіонів", я збираюся відкрити свою академію, продовжую брати участь у футбольному житті та граю за ветеранів збірної України.

Інтерв'ю Рустама Худжамова для Brave GK - Brave GK

Як впоратися з хвилюванням під час матчу?
Найбільше ми боїмося помилки, бо не знаємо, що буде далі. Тому потрібно намагатися розбивати гру на маленькі блоки і концентруватися на коротких діях - подачах, атаках і т.д. І головне - це розбирати помилку і робити висновки лише після завершення матчу.

Звідки з'явилася ідея створити свої рукавиці?
За роки своєї воротарської кар'єри я грав у рукавицях багатьох світових брендів - Nike, Adidas, Puma, Uhlsport. Це все дуже хороші виробники, але вони розраховані на масовість і не враховують багатьох деталей, які важливі для голкіперів. Я хотів використати весь свій досвід і знання, щоб створити ідеальні рукавиці не тільки для себе, але і для моїх колег.

Чи хочеш стати тренером?
Зараз я націлений на відкриття власної воротарської академії в Києві, паралельно хочу отримати ліцензію тренера. Але на позиції головного тренера я себе поки не бачу.

Коли вийде нова колекція рукавиць?
Нова колекція Brave GK вийде навесні 2021 року. Це буде глобальне оновлення всього асортименту. А поки ми будемо поповнювати лінійку рукавиць проміжними моделями.

Який крій пальців краще - Rollfinger або Roll / Negative? І яка між ними різниця?
Кожен воротар вирішує для себе сам, що йому більше подобається. Це занадто індивідуально. Головна відмінність полягає в посадці рукавиць, гібридний крій сидить щільніше і тому гарантує більше контролю над м'ячем. Rollfinger вільніше і дозволяє робити більш активні рухи.

Інтерв'ю Худжамова для Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Чому саме назва Brave GK?
Обираючи назву свого бренду, я спирався на те, яка риса характеру є найголовнішою для воротаря. Звичайно ж - це хоробрість (англ. Brave).

Як ти проходив через складні моменти своєї кар'єри?
У критичні періоди мені допомагала наполеглива робота, моя сім'я та віра в себе. Ми всі люди і всі допускаємо помилки, найважливіше те, як ми проходимо через труднощі.

Що тебе мотивує?
Мене мотивує моя сім'я та діти. Також мене змушують рухатися власні амбіції. Коли я бачу, що половина воротарів УПЛ грає в рукавицях мого бренду – це і є моя мотивація.

Порада молодим воротарям?
Якщо ви хочете досягти успіху в спорті, найголовніше, що вам необхідно зробити - це правильно розставити свої пріоритети. Важливо повністю сконцентруватися на грі. Так, вам доведеться забути про більшість розваг: а інколи навіть про особистий час, але чому ми б і ні, якщо ви мрієте про професійний спорт.

Чи тренуєшся ти зараз?
Останнім часом на тренування залишається мало часу, тому що більшу частину я присвячую своєму бренду, спілкуванню з партнерами, клієнтами та сім'єю, але я завжди намагаюся підтримувати себе у формі.