Георгій Бущан у рукавицях Brave GK Rain Pro у приголомшливому матчі проти “Фенербахче”

Георгій Бущан у рукавицях Brave GK Rain Pro у приголомшливому матчі проти Фенербахче

По-справжньому божевільний матч відбувся в середу 27 липня між «Динамо» (Київ) та Фенербахче (Стамбул). Понад дві години справжнього футболу, з цікавими атаками, небезпечними ударами та незабитим пенальті. Вже у додатковий час “Динамммо” обіграло "Фенербахче" з рахунком 2:1 та пройшло у третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА. Справжнім героєм матчу став воротар Георгій Бущан, амбасадор Brave GK. Виступаючи в наших рукавицях Rain Pro, Георгій зробив кілька чудових сейвів і заслужено став найкращим гравцем матчу.

Огляд матчу Динамо-Фенербахче

Тиждень тому столичне «Динамо» провело свій перший офіційний матч 2022 року. Це був матч у рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів. Команда Мірчі Луческу на нейтральному полі у Польщі зіграла з турецьким "Фенербахче". Зустріч тоді завершилася нульовою нічиєю, зберігши інтригу до матчу-відповіді в Туреччині.

У матчі-відповіді ніякої нічиєї вже бути не могло, одна з команд неодмінно повинна пройти далі, в наступний раунд ЛЧ.

Георгій Бущан у рукавицях Brave GK Rain Pro - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Отже, "Фенербахче" ефектно розпочав перші хвилини матчу. Вже на 10-й хвилині Джошуа Кінгу забив гол, але він не був зарахований через фол на попередній позиції. "Фенербахче" заробив штрафний удар на 20-й хвилині. При ударі Ірфана Джана Кахведжі м'яч влучив у штангу. Дуже небезпечний момент. На 22-й хвилині «Фенербахче» був дуже близьким до воріт з Кінгом та Енером Валенсією. Обидва не змогли відправити м'яч у сітку.

У першому таймі українська команда мала лише один момент біля чужих воріт, та й то це був швидкоплинний, неточний удар. Фенербахче провів у два з половиною рази більше небезпечних атак, ніж «Динамо». Проте жодна з команд не змогла вийти з глухого кута в першій 45-хвилинці.

Перший тайм закінчився із рахунком 0:0.

Другий тайм. "Фенербахче" був дуже близький до того. щоб забити гол, на 47-й хвилині. Це був Валенсія, який грав із правого флангу. Ісмаїл Юксек, який отримав свою першу жовту картку на 29-й хвилині матчу, залишив "Фенербахче" на 53-й хвилині, коли побачив другу жовту картку, і залишив свою команду догравати вдесятьох. Кияни відразу скористалися чисельною перевагою.

Київське «Динамо» повело в рахунку 1:0 завдяки голу Буяльського на 57-й хвилині, який точно замкнув пас польського захисника Томаша Кендзери.

Після фолу проти «Валенсії» на 70-й хвилині було призначено пенальті у ворота Бущана, але «Фенербахче» не реалізували пенальті. Валенсія не зміг пробити воротаря київського «Динамо»: Бущан стрибнув у правий кут воріт і відбив м'яч лівою ногою.

Салаї небезпечно пробив головою у центрі штрафного майданчика "Динамо" на 77-й хвилині, але Бущан зумів відбити удар. Однак на 89-й хвилині, за кілька хвилин до фінального свистка, турки таки зуміли зрівняти рахунок завдяки удару головою від Салаї.

Коли основний час матчу закінчився з рахунком 1:1, було призначено овертайм. На 114-й хвилині Караваєву вдалося забити другий м'яч у ворота "Фенербахче". Алтай Байиндир упіймав м'яч уже у воротах. 2:1 - з таким рахунком поєдинок і закінчився.

Завдяки напористій грі киян та феноменальній серії стрибків Бущана “Динамо” вийшло у наступний раунд Ліги Чемпіонів. 2 та 9 серпня кияни зіграють із австрійським «Штурмом». А турецький клуб виступить у Лізі Європи УЄФА, менш престижному клубному турнірі.

Георгій Бущан у рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Rain Pro — вибір Георгія Бущана

Крім таланту та майстерності, які мають бути у голкіпера, для успішної гри, потрібне відповідне екіпірування. Добре підібрана пара рукавиць дозволяє отримати цінну перевагу перед суперником. У Георгія Бущана є свій фаворит — це професійні воротарські рукавиці Brave GK Rain Pro, які забезпечують відмінний захист, комфорт і зчеплення. Вони зроблені ексклюзивно для воротаря "Динамо": Георгій поділився своїми уявленнями про якісні рукавиці і ми через деякий час створили для нього унікальну модель.

Воротарські рукавиці Brave GK Rain Pro

Brave GK Rain Pro - це класичні воротарські рукавиці з німецького латексу. Вони одночасно масивні – щоб забезпечувати почуття захищеності для голкіпера, і легкі – щоб гарантувати необхідну зручність у ігрових умовах. Рукавиці Rain Pro виконані на основі моделі Brave GK Phantome, але відрізняються опрацьованим Backhand і мінімалістичним дизайном.

Модель Brave GK Rain Pro чудово підходить для гри в дощ. Більшість рукавиць забезпечують відмінне зчеплення в сухих умовах, але коли м'яч дуже вологий, зчеплення може поступово погіршуватися в міру намокання рукавиці. з Rain Pro все зовсім по-іншому: вони дозволяють впевнено грати у мокру погоду.

Долоні тут м'які і мають відмінне зчеплення, вони досить товсті - виготовлені з латексу 4 мм Supreme Contact + 4 mm підкладка з поролону. Такі товсті долоні забезпечують більший ступінь захисту.

Зона для гри кулаком у нових Brave GK Rain Pro розташована помітно нижче, ніж у оригінальних Phantome, що забезпечує більш високе зчеплення з м'ячем.

Обирайте Brave GK Rain Pro, якщо хочете отримати надійну пару воротарських рукавиць преміум-рівня. Вибирайте бренд, який має попит у топових гравців. Вибирайте Brave GK.