Еволюція воротарських рукавиць Brave GK Phantome

Еволюція воротарських рукавиць Brave GK Phantome

Пройшло більше 100 років з того часу, як Вільям Сайкс усвідомив цінність воротарських рукавиць, і багато виробників футбольного екіпірування по всьому світу продовжують шукати ідеальну посадку. Brave GK – не виняток. Ми постійно працюємо над створенням нових, актуальних моделей футбольних рукавиць, і покращуємо вже існуючі конструкції.

Ми бачимо, що ця робота приносить плоди: у 2022 році воротарські рукавиці Brave GK використовують топові українські та зарубіжні воротарі. Андрій Лунін з “Реал” (Мадрид), Георгій Бущан з Динамо (Київ) та збірної України, Денис Бойко зі столичного “Динамо”, Богдан Сарнавський з “Кривбасу”, Дмитро Резник, Павло Ісенко – всі ці та багато інших великих гравців є амбасадорами та клієнтами бренду Brave GK.

Модель Brave Phantome — одні з наших найвідоміших і найпопулярніших воротарських рукавиць — чудовий приклад того, як ми працюємо над формою та змістом. Еволюція “Фантомів” триває вже кілька років і охоплює чотири покоління воротарських рукавиць.

Перші Brave GK Phantome: з чого все починалося?

Коли бренд Brave GK кілька років тому став серйозно розвиватися, з'явилася ідея зробити класичні великі латексні рукавиці, що у 2000-х роках використовували топові голкіпери на кшталт Олівера Кана, Едвіна Ван Дер Сара, Анджело Перуцці, Унаї Сімон, Каспера Шмейхеля та Джанлуїджі Буффона. Це класичні воротарські рукавиці – масивні, з великою долонею та широкими пальцями, завдяки чому створюють відчуття надійності. У таких рукавицях воротар почувається максимально впевнено.

Історично так склалося, що спочатку — у 80-ті, 90-ті та 2000-ті воротарські рукавиці були саме такими. Так, згодом з'явилося багато відмінних моделей з текстилю та неопрену, і в лінійці Brave GK теж чимало таких зразків, але класичний варіант нам теж дуже до вподоби. Починаючи з 1970-х років, розробки в технології рукавиць приходили та йшли, деякі з них витримали випробування часом, а інші зникли у міру створення нових та покращених конструкцій. Те, що починалося як комплект для зігрівання рук, перетворилося на багатомільйонну індустрію з однією реальною метою - підвищити шанси воротарів не пропустити м'яч у сітку.

Масивні, але при цьому легкі воротарські рукавиці Brave GK Phantome чудово справляються з цим завданням. Перших “Фантомів” вже немає у продажу, проте вже у тій першій версії це були відмінні класичні рукавиці з гарного німецького латексу. Вони тоді мали лише один мінус — за дизайном вони відставали від інших світових брендів. Ми вирішили модернізувати їх — покращити візуально та доопрацювати технічно.

Перші Brave GK Phantome - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Phantome Pink: друга версія

Внаслідок модернізації з'явилася модель Phantome Pink. Вона продається у нас і сьогодні. Головні переваги полягають у високій стійкості до зносу, зручній та надійній посадці, ефективній грі у мокру погоду. Brave GK Phantome Pink мають анатомічний крой для більш природної фіксації на руці, захищають руки воротаря від вітру та дощу. У районі великого пальця латекс обертається довкола фаланги, створюючи там ергономічну зону та збільшуючи область захоплення.

У Phantome Pink ми вперше використовували рожевий колір: він був дуже трендовим, багато команд його брали, зокрема “Реал” (Мадрид). Також тут були “продавлені” пальці.

Через деякий час, коли в рукавицях пограли наші клієнти та амбасадори, ми побачили, що пальці розташовані надто високо і зона для гри кулаком досить швидко зношується. Крім того, рукавиця сгинається у кількох місцях, що теж сприяє зношуванню. Ми вирішили опрацювати ударну частину, змінити конструкцію пальців, та й разом з цим удосконалити дизайн.

Brave GK Phantome Pink: друга версія - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Rain Pro - третя версія

Нині це одна з наших топових моделей. Використовуючи “Фантоми” як основу, ми розробили ексклюзивну модель для Георгія Бущана з київського “Динамо” та збірної України. Він озвучив свої побажання до рукавиці, і ми спеціально для нього зробили цю модель. Георгій грає в них і зараз: наприклад, ви могли бачити Brave GK Rain Pro у матчі Динамо-Фенербахче 28 липня, де Бущан зробив чудовий сейв під час пенальті.

У Rain Pro помітно змінився Backhand: пальці розташовані нижче, ніж у Phantome Pink, зона для гри кулаком стала більшою. Проте в іншому це – старий добрий Phantome.

До речі, у Brave GK Rain Pro наш логотип значно менший за розмірами, ніж в інших моделях того часу. Є дві причини. Перша — Георгій Бущан грав у цих рукавицях у єврокубках і згідно з вимогами УЄФА логотип брендів не повинен перевищувати певного розміру. Ми його зменшили. Друга причина – впізнаваність. Враховуючи, що рукавиця Rain Pro швидко набула популярності, не було потреби використовувати такий великий логотип, нас і так уже знали всі, як мінімум у Східній Європі. У дизайні ми все більше йшли в мінімалізм.

На цій історії “Фантомів” не закінчується. У серпні 2022 року у нас виходить модель Diamant White, заснована на культових Brave GK Phantome.

Brave GK Rain Pro - третя версія - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Diamant White - четверта версія

Воротарські рукавиці Brave GK Diamant White виконані у витонченому білому кольорі, який добре гармонує з м'ятним кольором Tiffany Blue. Тут долоня теж зроблена з добротного німецького латексу, а на звороті унікальна 3D-технологія. Елементи у 3D є на пальцях та покривають майже весь Backhand. На великому пальці долоня обертається навколо нього для кращого обхвату, додаткової фіксації та комфорту.

З точки зору матеріалів у Brave GK Diamant White все на найвищому рівні: німецький латекс: 4 мм Supreme Contact + 4 mm підкладка з поролону, backhand: 4 mm NB latex + 4 mm підкладка з терморегулятивними властивостями, крій пальців Rollfinger, Fix Fit System : силіконові вставки всередині долоні для бездоганного утримання м'яча Ті, хто грав у “Фантомах”, можуть сміливо купувати нову модель Diamant White: з погляду якості та комфорту тут все ідентично.

Brave GK Phantome Pink, Rain Pro та Diamant White: воротарські рукавиці для любителів класики

Від перших "Фантомів" до Diamant White 2022 - все це різні версії класичних рукавиць Brave GK Phantome. Головна особливість цієї моделі – це масивна латексна рукавиця, що забезпечує максимальний захист. Вона створює у воротаря почуття захищеності. Незважаючи на свою масивність, вона легка та зручна. Добре зберігає тепло – можна впевнено грати взимку. Вона більш товста, щоб захистити різні частини пальців та рук. При цьому дуже м'яка рукавиця.

Для тих, хто любить великі, надійні класичні воротарські рукавиці - зверніть увагу на Brave GK Phantome Pink, Rain Pro та Diamant White. Нині в них грають Андрій Лунін, Георгій Бущан, Денис Бойко, Дмитро Рєзнік, Богдан Сарнавський — це показник, який багато говорить про ефективність рукавиць.

Воротарські рукавиці Brave GK Phantome Pink