2
Ексклюзивні рукавиці Brave GK для Дениса Бойка

Ексклюзивні рукавиці Brave GK для Дениса Бойка

Воротар київського «Динамо» й амбасадор бренду Brave GK Денис Бойко сьогодні, 29 січня, святкує свій День народження. На честь цього засновник бренду Рустам Худжамов вирішив зробити особливий подарунок голкіперу.

Персоналізовані рукавиці Brave GK

На бажання усі клієнти Brave GK можуть отримати на замовлення ексклюзивну пару рукавиць найвищої якості з унікальним дизайном.

Як подарунок для Дениса Бойка ми вирішили зробити оригінальну надійну екіпіровку, яка не тільки буде відмінно виконувати свої функції, а й також відображати характер голкіпера для абсолютної впевненості на полі.

Рукавиці створені на основі серії Fury – дуже міцною, гнучкої й такої, що надає відмінну продуктивність. Долоня виготовляється з німецького латексу SUPREME AQUA CONTACT PLUS, завдяки чому рукавиці вирізняються підвищеною зносостійкістю і призначені для гри на штучних і жорстких полях. Також матеріал має підвищену липкість під час мокрої погоди. У поєднанні з силіконовими вставками всередині долоні Fix Fit System це гарантує повний контроль м'яча за будь-яких умов.

Основа екіпіровки виконана з неопрену – водонепроникного гнучкого і пластичного матеріалу, який щільно сідає на руці, не обмежує рухи і добре захищає від холоду. Неопрен також відмінно витримує агресивний вплив навколишнього середовища, але при цьому він нейтральний до шкіри людини. Для максимального комфорту рукавиці мають перфоровані вставки між пальців, які забезпечують ефективну вентиляцію.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Серія екіпіровки Fury вирізняється спеціальним кроєм пальців Negative і авторською конструкцією. Долоня з латексу обертається навколо великого пальця, створюючи ергономічну форму і збільшуючи площу захвату. Трикутна вставка з силікону біля основи фаланги додатково захищає від травм. Водночас така конструкція рукавиць разом із використанням неопрену дозволила полегшити екіпіровку без шкоди для продуктивності і зручності.

Додаткову підтримку зап'ястя надає манжета з еластичної тканини, а завдяки вертикальному розрізу на манжеті рукавиці легко знімати й одягати. Система фіксації на липучці з прогумованим міцним ремінцем зручна у використанні і регулюванні. Таким чином, серія Fury є однією з кращих у лінійці професійних рукавиць для воротарів бренду Brave GK. Саме тому на базі Fury ми вирішили виробляти персоналізовану екіпіровку на замовлення, гарантуючи унікальність і надійність кожної пари.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Спеціальний дизайн рукавиць для Дениса Бойка

Клієнти Brave GK мають можливість повністю кастомізувати рукавиці, щоб екіпіровка відображала особистість голкіпера, його особливий стиль гри і темперамент. Деякі воротарі вірять, що такі рукавиці будуть приносити удачу на полі, тому дуже ретельно вибирають зображення.

Який дизайн матимуть рукавиці для Дениса Бойка, ми знали від самого початку. Звичайно ж, це Кінг-Конг: таке прізвисько голкіпер отримав від уболівальників, такий логін він вибрав для себе в Instagram. Ми віримо, що цей персонаж буде притягувати тільки перемоги: сильний, хоробрий і в деяких моментах навіть трохи агресивний, як істинний спортсмен. Brave GK бажає Денису Бойку тільки успіхів і стабільного професійного розвитку.

Рукавиці Brave GK Rescuer White 19 - офіційний інтернет-магазин Brave GK