2
Дмитро Різник грає у рукавицях Brave GK Rain Pro Blue

Дмитро Різник грає у рукавицях Brave GK Rain Pro Blue

Дмитро Різник, воротар полтавської «Ворскли», вибрав для себе рукавиці Brave GK Rain Pro Blue. Модель підходить для матчів і тренувань за будь-яких погодних умов, а також оптимізована для гри під час вологої погоди, отож гарантує надійне зчеплення з м'ячем.

Дмитро Різник вибрав альтернативу моделі рукавиць Catalyst

Дмитро Різник грав і тренувався в основному в рукавицях Catalyst бренду Brave GK Catalyst. Ця модель забезпечувала гарну посадку на руці завдяки Backhand, виконаній повністю з неопрену. Цей матеріал щільно прилягає до руки, захищає від холоду і вітру, а також комфортний для шкіри. Долоня екіпіровки Catalyst виготовлялася з латексу SUPREME AQUA CONTACT PLUS – дуже міцного матеріалу, тому рукавиці прекрасно підходили для гри на штучних і жорстких полях. Також цей латекс має високі показники липкості, що гарантує відмінне зчеплення з м'ячем у дощову погоду. Catalyst були дуже легкою, гнучкою і комфортною екіпіровкою, тому користувалися великою популярністю серед воротарів. Однак Brave GK більше не виробляє ці рукавиці, оскільки в новій колекції ми представили поліпшені моделі, що забезпечують такий самий відмінний рівень комфорту разом із вищою продуктивністю.

Тепер Дмитро Різник віддав перевагу моделі, що несхожа на Catalyst. Екіпіровка Rain Pro Blue бренду Brave GK масивніша, якщо порівняти з попередніми рукавицями голкіпера, має зовсім інший крій пальців і латекс долоні.

Воротарські рукавиці Brave GK Rain Pro Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Rain Pro Blue – оптимізована екіпіровка для гри в дощ

Долоня рукавиць Brave GK Rain Pro Blue виготовляється з німецького латексу високої якості Supreme Contact. Цей матеріал вирізняється відмінною липкістю в сухих погодних умовах, але також гарантує надійне зчеплення з м'ячем при мокрій погоді для поліпшеної продуктивності. Така універсальність моделі з акцентом на погану погоду особливо важлива під час другої частини сезону, коли дуже часто йдуть дощі й умови загалом непередбачувані.

Backhand рукавиць виконано з матеріалу 4 mm NB latex з підкладкою, що вирізняється ефективною системою терморегуляції. Таким чином, екіпірування захищає руки воротаря від холоду, вітру, дощу і надає ідеальний рівень комфорту. Силіконові вставки всередині долоні (технологія Fix Fit System) забезпечують максимальний контроль над м'ячем.

Екіпіровка Brave GK Rain Pro Blue має унікальну конструкцію й авторський крій. Анатомічна форма гарантує природну зручну посадку на руці, а фіксуюча широка манжета з еластичної тканини надає додаткову підтримку зап'ястя і запобігає травмам. Рукавиці легко регулювати і застібати/розстібати завдяки застібці на липучці і прогумованому міцному ремінцю.

Рукавиці Brave GK Rain Pro Blue - інтернет-магазин Brave GK

Одна з головних відмінностей Brave GK Rain Pro Blue від Catalyst – крій пальців. Модель, яку Дмитро Різник використовував раніше, мала крій Hybrid Roll / Negative з силіконовими вставками між пальців. В екіпіровці Rain Pro Blue застосовується крій Rollfinger, який забезпечує більш щільну посадку на руці і в якому силікон покриває повністю весь палець. Це надає розширену область захвату м'яча. Конструкція рукавиці, при якій латекс долоні обертається навколо великого пальця, також сприяє збільшенню зони захвату. Таким чином, ці технології гарантують максимальну продуктивність воротаря і допомагають розкрити свої здібності на повну.

Рукавиці Brave GK Rain Pro Blue доступні в офіційному інтернет-магазині бренду в розмірах 8, 9, 10, 11.

Воротарські рукавиці Brave GK Rain Pro Blue - Brave GK