Київське "Динамо" повернулося до роботи 15 червня. У перших тренуваннях міжсезоння, під керівництвом Олега Гусєва, взяли участь футболісти, які повернулися з оренди, а також гравці "Динамо" U-21. Вже 21-22 червня до них приєдналися головний тренер Мірча Луческу і динамівці, які були у відпустці.
На збори до Швейцарії команда в такому складі відправиться 28 червня. Ті футболісти, чиї збірні братимуть участь у фінальній частині Чемпіонату Європи, повернутися в "Динамо" після закінчення виступів в рамках Євро-2020 і двотижневої відпустки.
У міжнародному аеропорту Женеви 28 червня приземлився літак з футболістами київського "Динамо", які прибули до Швейцарії для проведення тренувальних зборів. Резиденція київського клубу – готель Domaine De Divonne – розташована навпроти масиву Монблан, в горах Юра.
Уже першого липня "біло-сині" відіграли свій перший контрольний матч з віце-чемпіон Швейцарії – командою "Базель". На початку першого тайму один з голів забив Денис Антюх, який є потенційним новачком в команді киян.
У суботу, 3 липня футболісти "Динамо" провели свій другий спаринг - проти “Лозанни”. А в понеділок, 5 липня, основний склад столичного футбольного клубу проведе третій контрольний поєдинок з французькою командою "US Divonne", яка представляє групу «E» регіональної ліги Франції.
Матч пройде на тренувальному полі Complexe Sportif і розпочнеться о 19.00 за київським часом. Фінальний поєдинок на першому зборі футболісти київського клубу проведуть в середу, 7-го липня о 17.00, проти "Люцерна" - учасника Суперліги з однойменного міста. Нагадаємо, що в новому сезоні першим офіційним матчем для "Динамо" стане поєдинок за Суперкубок України 24 липня проти донецького "Шахтаря".
Разом з клубом на збори до Швейцарії прибув і голкіпер "Динамо" – Денис Бойко. Воротар грає і тренується в професійних воротарських рукавицях Brave GK Phantome Pink. Модель з натурального німецького латексу забезпечує високий рівень зчеплення з м'ячем навіть у найбільш екстремальних умовах. Підвищена зносостійкість, комфортна посадка і анатомічний крій для природної фіксації на руці гарантують голкіперу впевненість в будь-якій ситуації. Додаткові переваги пропонує збільшена область захвату, яка продовжується і на фалангах великого пальця.
Команда бренду Brave GK бажає гравцям "Динамо" і нашому амбасадору Денису Бойко продуктивних тренувань і успіхів в новому сезоні!