2
Bravry видає себе за Brave GK

Бренд Bravry видає свою продукцію за екіпіровку Brave GK

В першу чергу цей матеріал був написаний для того, щоб попередити клієнтів Brave GK про недобросовісну поведінку бренду Bravery. Вся інформація, яку ми надаємо нижче ґрунтується на відгуках і скаргах покупців.

Bravry видає свою продукцію за Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Brave GK попереджає покупців про шахрайство

Діяльність Brave GK з моменту заснування бренду була побудована на чесності та відданості своїм покупцям. Створюючи екіпіровку, ми не тільки піклуємося про якість продукту, але й ділимося з аудиторією цінностями та філософією бренду. Вчимо голкіперів відстоювати свою позицію, знаходити в собі сміливість виступити проти сильного опонента та вміти продовжувати боротьбу навіть після найгучніших поразок. Саме це ми маємо на увазі, коли говоримо: "Зроблено воротарем для воротарів".

Але незважаючи на те, що Brave GK завжди строго дотримується законодавчих і моральних принципів, ми змушені захищати права своєї аудиторії від інших брендів. Нам стало відомо, що торгова марка Bravry вводить в оману і ошукує покупців, видаючи свою продукцію за екіпіровку бренду Brave GK.

Bravry видає свою продукцію за Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK Bravry видає свою продукцію за Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK Bravry видає свою продукцію за Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

У приватні повідомлення офіційного облікового запису Brave GK в Instagram клієнти пишуть нам про те, що хочуть зробити гарантійний обмін товару через його низьку якість. В ході з'ясування подробиць кожного окремого випадку, ми стикалися з одним і тим самим – екіпірування було придбано в інтернет-магазині Bravry, де покупця запевнили в тому, що їхні товари є продукцією Brave GK.

Уже після перших подібних випадків, ми звернулися до керівництва бренду Bravry з проханням припинити недобросовісну діяльність, яка є незаконною і протиправною по відношенню до споживачів. Але ніякої реакції не відбулося. Навпаки, Bravry пішли далі і почали налаштовувати свої рекламні кампанії за пошуковим запитом "+ Перчатки Brave GK", стверджуючи, що Bravry і Brave GK – це два підрозділи одного бренду.

Bravry видає свою продукцію за Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK Bravry видає свою продукцію за Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Також Bravry на сайті свого інтернет-магазину та в обліковому записі Instagram вказує електронну поштову адресу bravegk12@gmail.com, що має назву Brave GK 12 - назва нашого бренду і номер, під яким грав Рустам Худжамов. Посилання на облікові записи бренду Bravry в соціальних мережах Facebook, ВКонтакте, Instagram теж мають доменні імена Brave GK.

Ми в черговий раз заявляємо, що бренд Bravry не має ніякого відношення до Brave GK. Наша продукція виготовляється із цілковито інших матеріалів, екіпірування має кардинально різний дизайн, а також найголовніше – логотип і назву. Brave GK не несе ніякої відповідальності за товар, який виробляє і поширює бренд Bravry.

Bravry видає свою продукцію за Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK Bravry видає свою продукцію за Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK Bravry видає свою продукцію за Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Офіційний інтернет-магазин Brave GK знаходиться за адресою https://bravegk.com.ua/, а наш обліковий запис в Instagram ви можете знайти під назвою brave_gk_official. Тільки на цих двох майданчиках продаж екіпіровки Brave GK є офіційним. Купуючи що-небудь в нашому інтернет-магазині ви можете бути впевнені в покупці та можливості гарантійного обслуговування.

Наполегливо рекомендуємо покупцям перевіряти адресу інтернет-магазину, на сайті якого ви перебуваєте та плануєте зробити покупку. Офіційний сайт Brave GK зареєстрований за адресою https://bravegk.com.ua/. Також звертайте увагу на товарні знаки і дизайн екіпіровки. Таким чином, кілька простих дій допоможуть вам захистити власні права та отримати гарантію на якісний продукт.

Bravry видає свою продукцію за Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK