2
Brave GK Winner Black – зручна воротарська екіпіровка для дітей

Brave GK Winner Black – зручна воротарська екіпіровка для дітей

Дитячі воротарські рукавиці Brave GK Winner Black з легкі й міцні завдяки унікальній авторській конструкції і використанню якісних матеріалів, а також мають високі захисні властивості.

Дитячі рукавиці Brave GK Winner Black – сучасні матеріали

Знаючи, наскільки важливо для воротаря, який тільки розпочинає вчитися, з самого початку використовувати якісну екіпіровку, засновник бренду Brave GK Рустам Худжамов створив серію рукавиць спеціально для дітей. У недавно представлену колекцію зокрема увійшли Brave GK Winner Black, розроблені на основі першої версії Winner. Модель Winner вирізнялася легкістю, гнучкістю і разом із тим жорстким захистом, а також мала додаткову нашивку з латексу біля основи долоні для поглинання ударів і максимальної зносостійкості. У ході навчання воротарі-початківці проходять через множинні падіння, тому всі ці характеристики особливо важливі для дитячої екіпіровки.

Як і в попередній моделі, у нових Brave GK Winner Black долоня виготовляється з натурального німецького латексу New Basic, який має відмінні зчіпні властивості. Backhand рукавиці виконана зі спеціально розробленого високотехнологічного латексу. Цей матеріал дозволив знизити вартість екіпіровки, але при цьому він має дуже високу зносостійкість. Таким чином, діти мають можливість із раннього віку користуватися якісними рукавицями.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Особливу увагу варто звернути на захисні вставки. Вони досить жорсткі, щоби запобігати вибиванню пальців. Але якщо дитині необхідно більше рухливості в пальцях, пластини можна або взагалі зняти, або ж від'єднати тверді вставки і залишити тільки гнучкі частини. У такому разі пластини не втратять свої захисні властивості, але стануть більш м'якими. Для безпечного зручного вийняття захисту в рукавицях є приховані застібки на липучках, тому дитина може зробити це самостійно.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink - інтернет-магазин Brave GK

Оптимальна конструкція дитячих рукавиць Brave GK Winner Black

Одним із головних завдань при розробці моделі Brave GK Winner Black було зробити екіпіровку легкою, щоби вона не обмежувала рухи і добре прилягала до руки. Рукавиці повинні убезпечити руки дитини від травм, але водночас вони повинні ідеально підходити для успішного набуття навичок. Цього вдалося досягти за допомогою авторського крою: тильна сторона долоні прошита біля всіх п'яти пальців, що сприяє кращій рухливості руки для захоплення м'яча. Крій пальців Geko і перфоровані вставки між пальців забезпечують високий рівень комфорту. Щільну посадку і підтримку зап'ястя гарантує еластична манжета із застібкою на липучці. Така система фіксації зручна для самостійного використання рукавиць дитиною. Максимальний контроль над м'ячем допомагають досягти силіконове напилення всередині пальців Fix Fit System і латекс долоні, який обертається навколо великого пальця і ​​надає збільшену зону захоплення м'яча.

Воротар-початківець цілком може сам доглядати за екіпіруванням, оскільки модель Brave GK Winner Black в основному виконана в чорному кольорі. При цьому неонові вставки роблять дизайн рукавиць сучасним і яскравим для відмінного настрою на тренуваннях. Також рукавиці мають чорну текстильну зону для персоналізації, де дитина може нанести своє ім'я або номер у команді.

Замовити дитячі воротарські рукавиці Brave GK Winner Black ви можете в офіційному інтернет-магазині бренду Brave GK. Доступні розміри: 5, 6, 7.

Brave GK Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK