2
Brave GK Unique Blue - нова ера комфорту і продуктивності воротарів

Brave GK Unique Blue - нова ера комфорту і продуктивності воротарів

Професійні воротарські рукавиці Brave GK Unique Blue є новою моделлю в асортименті бренду і пропонують голкіперам кардинально новий рівень продуктивності. Читайте докладніше про переваги та особливості рукавиць Brave GK Unique Blue в нашому матеріалі.

Шлях від початку історії воротарських рукавиць і до створення Brave GK Unique Blue

Використання воротарських рукавиць має величезний сенс, оскільки вони дозволяють голкіперам захистити свої руки від потужних ударів. Рукавиці також дозволяють воротареві ефективніше ловити м'яч за рахунок зчеплення, що забезпечується неймовірно липким матеріалом - латексом. На відміну від найперших моделей, сучасні воротарські рукавиці також мають безліч додаткових елементів захисту, які допомагають запобігти травми пальців і зап'ясть.

Незважаючи на те, що воротарські рукавиці зараз є необхідним предметом екіпірування, вони не завжди займали своє місце. Лише кілька десятиліть тому воротарі грали голими руками, і рукавиці не були частиною їх повсякденного оснащення.

Аргентинський воротар Амадео Каррізо був першим голкіпером, що одягнув рукавиці. Каррізо грав за аргентинський «Рівер Плейт» з 1945 по 1968 рік. За існуючими даними, Каррізо був одним з небагатьох голкіперів, які носили рукавиці, а також був першим, хто покинув штрафну зону. Так, Каррізо назавжди змінив роль воротаря.

Олександр Рибка грає в рукавицях Brave GK Unique Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Проте, воротарські рукавиці не були необхідністю для гравців приблизно до 1990 року. Однак ситуація змінилася, і воротарська гра сьогодні сильно відрізняється через здібності та можливості сучасних голкіперів, які гарантують їм професійні воротарські рукавиці. Сьогодні на ринку представлені сотні воротарських рукавиць. Це футбольне спорядження, яке повинен мати кожен воротар, що мріє стати номером один.

Саме цим прагненням керується бренд Brave GK, створюючи свої колекції воротарських рукавиць і роблячи кожну нову пару ще більш функціональною і якісною. Орієнтуючись на потреби сучасних голкіперів, ми створили авторську екіпіровку з модифікованою конструкцією, більш комфортні, легкі та універсальні рукавиці - Brave GK Unique Blue.

Георгій Бущан грає в рукавицях Brave GK Unique Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Функціональність і дизайн нових воротарських рукавиць Brave GK Unique Blue

Професійні воротарські рукавиці Brave GK Unique Blue з удосконаленим рівнем зчеплення гарантують високу продуктивність і ще більше переваг в будь-яких ігрових і погодних умовах. А оновлена ​​конструкція з міцною зоною для ефективної гри кулаком дозволить вам насолоджуватися кожною грою з комфортом.

Для того, щоб гарантувати щільну посадку і зафіксувати великий палець голкіпера ми зробили застібку, яка повністю виконана з латексу, без вставок з сітчастого матеріалу. Більш еластична і широка застібка гарантує воротареві надійний захист від травм.

Бущан в рукавицях Brave GK Unique Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Також нам вдалося значно полегшити вагу моделі і зробити рукавиці більш гнучкими і податливими для рухів за рахунок перфорованого текстилю на тильній стороні. Дизайн моделі Brave GK Unique Blue був розроблений засновником бренду Рустамом Худжамовим. Яскраве забарвлення рукавиць стане стильним акцентом і відмінним доповненням до форми голкіпера. Крім того, до унікальних переваг нових Brave GK Unique Blue відноситься спеціально розроблена конструкція великого пальця - латекс долоні тут обертається навколо фаланги і створює ергономічну форму для збільшення корисної площі рукавиць.

Артем Кичак в рукавицях Brave GK Unique Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK