4
Brave GK тестує нові рукавиці Reaction: прем'єра цієї весни

Brave GK тестує нові рукавиці Reaction: прем'єра цієї весни

Наразі бренд Brave GK активно працює над новою колекцією воротарських рукавиць , яку ми плануємо випустити у квітні 2022 року. У майбутній лінійці буде багато цікавих і навіть революційних моделей, які змусять вас по-новому подивитися на такі поняття як комфорт та зручність.

Бажаємо познайомити вас з однією з найяскравіших моделей майбутньої колекції Brave GK 2022 — Reaction. Розроблені на основі Phantome White, ці воротарські рукавиці відрізняються сучасним дизайном із 3D-елементами та унікальною конструкцією великого пальця. В даний час модель Brave GK Reaction знаходиться на стадії тестування: ми віддали її Валентину Моргуну з «Динамо» (Київ), щоб отримати фідбек від професіонала та максимально покращити передсерійний семпл.

Brave GK тестує нові рукавиці Reaction - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Особливості Brave GK Reaction та відмінності від моделі Phantome White

Reaction – наступне покоління воротарських рукавиць Brave GK Phantome. "Фантоми" більше не випускатимуться, їх місце займе модель Reaction. Ключові відмінності між ними в наступному: у моделі Phantome, при згинанні руки в зап'ясті, у верхній частині зони для гри кулаком збирався надлишок матеріалу - утворювалася своєрідна грудка. Через це великим пальцем було важко рухати, і на звороті втомлювалося зап'ястя.

У моделі Reaction у нас великий палець частково обернутий еластичною сіткою, так що під час гри голкіперу буде легше згинати руку – значно підвищується загальний комфорт. Тепер тканина не збиратиметься в зоні гри кулаком, як це було у “Фантомах”.

Ще суттєво змінився Backhand: на ньому з'явилася нова 3D Punch Zone у сучасному дизайні, яка гармонійно поєднується з оформленням пальців у аналогічній 3D-стилістиці.

Ми також звільнили великий палець, придумавши нову методику обхвату. У Reaction йде підтримка долоні з обох боків великого пальця (з зовнішнього та внутрішнього боку) і завдяки цьому великий палець має гарну гнучкість. Він, з одного боку, надійно зафіксований, але з іншого боку, без додаткового тиску на руку. Тут нам вдалося забезпечити чудовий баланс. Раніше у нас великий палець був виконаний з латексу (у моделі Brave GK Phantome) – тепер, у Brave GK Reaction, ми використовуємо текстиль.

Між зоною Backhand та еластичною застібкою з латексу на липучці ми розмістили розріз. Він необхідний для гарного згинання кисті: щоб рука комфортно проверталася і воротареві було зручно працювати.

Brave GK Reaction тестує Валентин Моргун - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Нові воротарські рукавиці Brave GK Reaction тестує Валентин Моргун із «Динамо» (Київ)

Ми розробили передсерійний семпл рукавиць Reaction та віддали його на тестування молодому воротареві Валентину Моргуну із київського «Динамо». Нагадаємо, нещодавно Валентин став офіційним воротарем столичного клубу, разом із Георгієм Бущаном, Денисом Бойко та Русланом Нещеретом.

Валентин Моргун отримав передсерійний варіант моделі Reaction та активно використовуватиме рукавиці на тренуваннях. Найближчим часом ми чекаємо від нашого амбасадора коментарів щодо комфорту, посадки та інших критеріїв. Завдяки цьому фідбеку ми зможемо точково покращити нову модель та привести її до бездоганних характеристик серійної версії.

Brave GK Reaction - офіційний інтернет-магазин Brave GK