2
Brave GK Skill - вибір воротарів Львова та Маріуполя

Brave GK Skill - вибір воротарів Львова та Маріуполя

Голкіпери клубів "Маріуполь" та "Львів" поділилися своїм досвідом гри в рукавицях Brave GK Skill. Павло Кравцов та Олександр Ільющенков розповіли про функціональність, комфорт та інші переваги моделі Skill в нашому новому матеріалі.

Воротарські рукавиці Brave GK Skill: головні особливості та переваги

Рукавиці Brave GK Skill були створені із застосуванням високих технологій і останніх досягнень в області дизайну спортивної екіпіровки. Модель виконана із запатентованого німецького латексу завтовшки 4 мм. Цей матеріал чудово поглинає навантаження під час ударів, забезпечуючи при цьому високий рівень зчеплення з м'ячем.

Завдяки гібридному крою рукавиць Roll / Negative нам вдалося досягти балансу між комфортом і відмінним контактом з м'ячем. Великий палець обгорнутий латексом для впевненого контролю над м'ячем. Регульована манжета дозволяє надійно зафіксувати рукавиці на кисті руки.

Олександр Ільющенков Brave GK Skill - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Модель Brave GK Skill є флагманською в серії воротарських рукавиць Brave GK і заслужено користується популярністю серед професійних воротарів. Створюючи і тестуючи безліч прототипів, ми аналізували, які удосконалення подобаються голкіперам, а які не впливають на основні показники ефективності.

Тим воротарям, які віддають перевагу більш легким моделям, сподобається те, що ми позбулися зайвих елементів з латексу і зробили рукавиці легшими і зручнішими. У цих рукавицях ми замінили латекс на великому пальці текстильною вставкою, яка покращує вентиляцію, а силіконове напилення всередині пальців по технології Fix Fit System гарантує максимальний контроль над м'ячем.

Павло Кравцов в рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Також ми прибрали ділянку латексу з тильного боку долоні, який перешкоджав рухливості, щоб дозволити воротареві вільно виконувати будь-які рухи, відчувати себе комфортно і залишатися продуктивним.

Олександр Ільющенков і Павло Кравцов про рукавиці Brave GK Skill

Вихованець тернопільської спортивної школи Олександр Ільющенков в січні 2021 року підписав контракт і став воротарем футбольного клубу "Львів". Голкіпер дебютував у складі команди в рамках 21-го туру Української Прем'єр-Ліги на виїзному матчі проти полтавської «Ворскли.

Професійний футбол вимагає величезних зусиль і самовіддачі, але крім цього, однією зі складових успіху для воротаря є екіпірування, а саме - рукавиці. Олександр Ільющенков обирає для своїх матчів і тренувань рукавиці Brave GK Skill.

Олександр Ільющенков в рукавицях Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Також ця модель стала фаворитом голкіпера команди "Маріуполь U-21" Павла Кравцова. Захисник воріт азовського клубу відзначив комфортну посадку, маленьку вагу і еластичність. Рукавиці Brave GK Skill для професійних воротарів мають відмінне зчеплення, що дозволяє гарантувати високий рівень гри в будь-яких умовах.

Серед переваг моделі Brave GK Skill обидва голкіпера виділяють зручну посадку, гібридний крій, легкість, ефективну вентиляцію і відмінну фіксацію м'яча як під час дощу, так і в суху погоду. Олександр Ільющенков порівняв рукавиці з моделями Nike, в яких грав раніше і підкреслив, що крій Brave GK Skill гарантує такий же високий рівень рухливості та комфорту з альтернативної ціною.

Павло Кравцов Brave GK - офіційний інтернет-магазин Brave GK