2
Brave GK Skill Green Flash – воротарські рукавиці підвищеної міцності

Brave GK Skill Green Flash – воротарські рукавиці підвищеної міцності

Воротарські рукавиці Brave GK Skill Green Flash увійшли до недавно представленої колекції бренду професійної екіпіровки для воротарів Brave GK. Нова екіпіровка відрізняється підвищеною міцністю й одночасно легкістю для комфортних тренувань і матчів на полях із твердим покриттям.

Рукавиці Brave GK Skill Green Flash – спеціальні матеріали

Екіпіровка Brave GK Skill Green Flash створена на основі моделі Extreme. Саме ці рукавиці постійні клієнти бренду запам'ятали як створені спеціально для штучних, жорстких полів – найбільш міцні та стійкі. Кількість полів зі штучним покриттям збільшується, через що багато голкіперів змушені підбирати для себе екіпіровку, яка точно не підведе під час багатогодинних тренувань і напружених матчів. Тому для нової колекції ми створили саме такі рукавиці, але вирішили багато в чому вдосконалити модель.

У воротарських рукавицях Brave GK Skill Green Flash долоня виконана з того ж матеріалу, що використовувався в попередніх двох моделях Extreme. Це німецький латекс із максимальною зносостійкістю Supreme Green Aqua Contact – спеціально розроблений для екстремальних умов гри на штучному покритті. Багато клієнтів могли помітити, що у Brave GK вже є модель Skill з ідентичними ключовими характеристиками. Але версія у червоному/чорному кольорі виготовлена ​​з іншого латексу – SP Plus. Це є причиною того, що ціна нових рукавиць трохи більша: собівартість латексу Supreme Green Aqua Contact вища.

Окрім рекордної міцності, спеціальний латекс забезпечує надійне зчеплення з м'ячем як у суху погоду, так і під час дощу/туману. Така універсальність екіпіровки робить голкіпера готовим до будь-яких викликів.

Рукавиці Skill Green Flash - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Полегшена конструкція екіпіровки Brave GK Skill Green Flash

Рішення змінити і дещо доопрацювати модель Extreme було викликане тим, що Backhand рукавиць повністю виготовлявся з латексу. З одного боку, це робилося для максимального захисту рук від ударів і поганих погодних умов. Але з іншого, велика кількість досить щільного матеріалу з тильного боку долоні обмежувала руху. Рустам Худжамов стежить за світовими тенденціями, сучасними рішеннями в дизайні і розробці нових матеріалів для професійної екіпіровки. І зараз відомі бренди намагаються максимально полегшити воротарські рукавиці, використовуючи неопрен і текстиль на Backhand. Це робиться для того, щоб екіпіровка була якомога більш комфортною, сприяла успішному відточуванню майстерності голкіперів під час тренувань і повному розкриттю можливостей у важливих матчах.

Воротарські рукавиці Brave GK Skill Green Flash - інтернет-магазин Brave GK

Саме тому у Brave GK Skill Green Flash ми змінили конструкцію. Тепер рукавиці мають закручену конструкцію великого пальця з нахлистом латексу на Backhand. Таким чином, великий палець залишається рухливим, але водночас надає збільшену зону з латексу долоні для захоплення м'яча. Комбінований крій пальців Roll/Negative створює оптимальний баланс між ефективним захватом м'яча і хорошою вентиляцією через перфоровані вставки. Закручена конструкція долоні, що переходить на Backhand, гарантує додаткове зчеплення. Трикутна зона на тильній стороні руки внизу виконана з текстилю і сприяє нормальній рухливості кисті. Завдяки цим змінам руки не перетискаються щільними матеріалами і не втомлюються. Максимальній продуктивності голкіпера також сприяє розширена еластична манжета, яка тепер використовується у всіх рукавицях Brave GK, так як забезпечує більш щільну і зручну посадку на руці. Тиснення на пальцях з гнучкого високотехнологічного матеріалу створені для кращої рухливості пальців і додаткового захисту від ударів.

Усі ці зміни дозволили зробити рукавиці більш легкими і комфортними, гнучкими і адаптованими до потреб воротаря. Замовити рукавиці Brave GK Skill Green Flash ви можете в офіційному інтернет-магазині бренду Brave GK. Доступні розміри: 8, 9, 10.

Воротарські рукавиці Skill Green Flash - інтернет-магазин Brave GK