2
Brave GK Rescuer Work Hard: технологічність і мотивація

Brave GK Rescuer Work Hard: технологічність і мотивація

Нові воротарські рукавиці Brave GK Rescuer Work Hard - вдосконалена і більше технологічна версія моделі Rescuer. Рукавиці виконані з першокласного німецького латексу завтовшки 4 мм, мають посилену зону для гри кулаком, а також ще більш зручну застібку для надійної фіксації.

Нові воротарські рукавиці Brave GK Rescuer Work Hard

Воротарські рукавиці Brave GK Rescuer Work Hard

Роль воротаря - ключ до успіху або невдачі футбольної команди. Хоча позиція голкіпера унікальна і вимагає спеціальних тренувань, воротар не більше важливий, ніж будь-хто інший в команді. Воротар є членом команди, останньою лінією оборони, лідером і опорою.

Brave GK Rescuer Work Hard - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Бути воротарем складно фізично і морально. Потрібно бути спритним, сильним, цілеспрямованим, сміливим, рішучим, справлятися зі стресом і бути готовим зустрічати більше критики, ніж схвалення. Щоб впоратися з таким рівнем відповідальності, голкіпер завжди повинен бути надзвичайно зосередженим.

Відчувши всі переваги і недоліки ролі голкіпера на собі, Рустам Худжамов вирішив використати цей досвід, щоб допомогти іншим воротарям. Саме так в 2016 році з'явився бренд професійної екіпіровки для голкіперів - Brave GK. Ось уже п'ять років, ми створюємо воротарські рукавиці для українських і зарубіжних голкіперів, які обирають Brave GK і довіряють нашій якості.

Останньою розробкою стали воротарські рукавиці Brave GK Rescuer Work Hard з посиленими вказівним пальцем і мізинцем для максимально щільної посадки і додаткового контролю над м'ячем. Основною модернізацією моделі є зона для гри кулаком з латексу, а також пальці зі спеціальним тисненням для якісного захвату.

Назва нових рукавиць є принтом на тильній стороні та відображенням цінностей справжнього спортсмена. "Work Hard" - це заклик до дії, мотивація і нагадування про те, що на шляху до своєї мрії не можна зупинятися.

Brave GK Rescuer Work Hard - магазин Brave GK

Як створювалася модель Rescuer Work Hard: особливості та матеріали

У соціальних мережах ви часто запитуєте нас про те, як створювалася та чи інша пара рукавиць. Процес розробки моделі Brave GK Rescuer Work Hard можна назвати найбільш унікальним за всю історію бренду - нова модель була створена на основі ескізу сина Рустама Худжамова.

"Одного разу, прийшовши додому, я застав звичну для будь-якого батька картину - два сина сперечаються і вже перебувають на межі рукоприкладства. На цей раз я вирішив не втручатись в конфлікт. В голові були думки про новий дизайн рукавиць і я придумав жартома запропонувати синам намалювати як вони бачать майбутню модель. Женька намалював прекрасну рукавицю, ми з командою допрацювали дизайн і я вирішив її випускати. Вийшло, що зроблено сином воротаря для воротарів ", - розповідає Рустам.

Brave GK Rescuer Work Hard - макет

Модель Brave GK Rescuer Work Hard втілює в собі переваги попереднього покоління рукавиць Rescuer, а також відрізняється високим рівнем технологічності та комфорту завдяки більш легкій конструкції, додатковим зонам вентиляції та посиленій зоні для гри кулаком. Низька вага рукавиці безумовно зіграє на користь голкіпера - менше навантаження на кисть і більше свободи рухів.

Рукавиці Brave GK Rescuer Work Hard

Фіксуюча липучка в один оберт була замінена на текстиль з прогумованою вставкою для еластичності. Тильна сторона виконана з неопрену і сподобається шанувальникам серії воротарських рукавиць Catalyst.

Також завдяки універсальному крою Flat Palm голкіпер в будь-яких умовах може діяти впевнено і вільно. Додатковою перевагою рукавиць Rescuer Work Hard є щільна посадка на вказівному пальці та мізинці для максимального контролю над м'ячем.