2
Brave GK Reflex Camo Purple – воротарські рукавиці для дітей із максимальним захистом

Brave GK Reflex Camo Purple – воротарські рукавиці для дітей із максимальним захистом

Дитяча екіпіровка Brave GK Reflex Camo Purple гарантує комплексний захист рук від ударів навіть під час екстремальних умов гри. Унікальний крій і сучасні технологічні рішення забезпечують високий рівень комфорту для воротаря-початківця.

Надійний захист рук дитини з рукавицями Brave GK Reflex Camo Purple

Рустам Худжамов, засновник бренду професійної екіпіровки для воротарів Brave GK, створив рукавиці Brave GK Reflex Camo Purple спеціально для воротарів, які тільки починають своє навчання і відточують професійні навички. Воротар-початківець переживає багато падінь і схильний до забоїв, тому головним завданням при розробці моделі було створити таку конструкцію, яка буде гарантувати захист рук дитини на полі. Основою для нової моделі стала версія Camo – популярна і серед дорослих воротарів, і серед дітей через надійність, високі зчіпні властивості та комфортну посадку на руці.

Долоня дитячих рукавиць Brave GK Reflex Camo Purple виготовляється з натурального німецького латексу Brave GK Reflex Camo Purple, який використовувався і для попередньої версії. Цей матеріал забезпечує рекордне зчеплення з м'ячем і в суху погоду, і під час дощу, а також володіє високою зносостійкістю. Backhand з латексу NB latex захищає руки воротаря-початківця від холоду і дощу, а також поглинає удари. Підкладка з системою терморегуляції підтримує оптимальну температуру при будь-якій погоді на вулиці. А разом із перфорованими вставками між пальцями для ефективної вентиляції вона забезпечує високий рівень комфорту.

Рукавиці Brave GK Reflex Camo Purple - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Як і в серії Camo, нова модель екіпіровки для дітей Brave GK Reflex Camo Purple має жорсткі захисні вставки на всіх 5 пальцях для запобігання вибиванню. У рукавицях є приховані застібки на липучках, які дозволяють вийняти пластини, якщо дитина потребує максимально гнучкої екіпіровки і впевнена у своїх силах. Щоби зробити пластини більш м'якими, від них можна від'єднати тверді вставки. Таким чином пальці стануть більш рухливими, але пластини збережуть свої захисні властивості.

Рукавиці Brave GK Reflex Camo Purple - інтернет-магазин Brave GK

Brave GK Reflex Camo Purple – анатомічний крій рукавиць

Дитячі воротарські рукавиці Brave GK Reflex Camo Purple надають щільну посадку на руці, одночасно не перетискаючи її. Це можливо завдяки авторському анатомічному крою долоні і широкій манжеті, виготовленої з високоеластичної тканини, що також забезпечує додаткову підтримку зап'ястя. Система фіксації із застібки на липучці і міцного прогумованого ремінця зручна для самостійного швидкого регулювання, що також важливо для дітей.

Максимальний контроль над м'ячем гарантує технологія Fix Fit System, яка передбачає силіконове напилення всередині пальців і всередині долоні. Також латекс долоні, що переходить на великий палець, разом із гібридним кроєм пальців Roll/Negative (Roll з боків і Negative усередині) надають рекордну продуктивність за будь-яких погодних умов.

Нова модель воротарської екіпіровки для дітей Brave GK Reflex Camo Purple має помітний сучасний дизайн. У поєднанні з ефективними технологіями і якісними матеріалами рукавиці забезпечують усі потреби воротарів-початківців і дозволяють розкрити потенціал на повну. Замовити модель Brave GK Reflex Camo Purple можна на сайті офіційного інтернет-магазину бренду Brave GK. Доступні розміри: 5, 6, 7.

Brave GK Reflex Camo Purple - офіційний інтернет-магазин Brave GK