Brave GK представляє нову колекцію воротарських рукавиць

Brave GK представляє нову колекцію воротарських рукавиць

Випуск нової лінійки воротарських рукавиць Brave GK стартував прем'єрою двох моделей - професійних рукавиць для воротарів Brave GK Unique і спеціально розробленої моделі дитячих воротарських рукавиць Brave GK Winner для голкіперів початківців.

Нова лінійка професійних воротарських рукавиць Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK UNIQUE-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Основою філософії бренду Brave GK є постійне прагнення до вдосконалення. Професійний спорт не визнає просто гарного результату, для перемоги потрібен максимум зусиль, це правило, якого ми дотримуємося створюючи свою продукцію.

У Brave GK є чітка місія: забезпечувати воротарів виключно якісною і технологічною екіпіровкою. Кожен день ми працюємо над створенням ексклюзивного продукту оригінальної якості, щоб гарантувати голкіперам впевненість і максимальну продуктивність в будь-яких умовах.

Перш за все нас надихають наші клієнти. Чи то професійний воротар, чи лише початківець або зовсім аматор, ми пишаємося вашим вибором і прислухаємося до кожного побажання, щоб зробити воротарські рукавиці Brave GK ще більш комфортними і ефективними для вас.

Кожну секунду матчу, на тренуваннях і поки не прозвучить фінальний свисток - ми поруч, щоб підтримати вас, поліпшити ваші результати і допомогти встановити нові рекорди.

Ми розробляємо футбольну екіпіровку, яка надихає вас розвиватися, перемагати і стрімко рухатися до мети. Brave GK створює воротарські рукавиці, футболки, худі, термобілизну, футбольні м'ячі, а також елементи захисту для голкіперів, використовуючи матеріали високої якості, постійно модернізуючи і тестуючи нові прототипи. Ми тестуємо нові технології в дії. На полі, під дощем, в спеку і на штучному покритті.

Черговий етап тестування успішно закінчився і ми готові поділитися результатами наших розробок. У нашому інтернет-магазині вже доступні для замовлення перші моделі з абсолютно нової лінії професійних воротарських рукавиць і ексклюзивної колекції спеціальних воротарських рукавиць для дітей, відповідно Brave GK Unique і Brave GK Winner.

В рамках нової колекції Brave GK, засновник бренду Рустам Худжамов прагнув створити кардинально новий рівень якості та технологічності. А також зробити воротарські рукавиці ще більш орієнтованими на потреби сучасних воротарів, як професіоналів, так і початківців.

Воротарські рукавиці Brave GK Unique – ще більше ефективності та комфорту

Воротарські рукавиці Brave GK PT UNIQUE-офіційний інтернет магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Unique є абсолютно інноваційною моделлю, яка стала першою в новій колекції професійних воротарських рукавиць Brave GK і дозволила бренду досягти абсолютно нового рівня якості професійної воротарської екіпіровки.

Brave GK Unique були створені в результаті унікальних розробок з використанням власного воротарського досвіду Рустама Худжамова та інших професійних воротарів. Завдяки унікальній співпраці з відомими воротарями, Brave GK вдалося модернізувати технологію пошиття воротарських рукавиць і зробити їх ще більш зручними, міцними та функціональними.

Як і моделі з попередніх колекцій, модель Brave GK Unique гарантує голкіперу чудове зчеплення з м'ячем, комфортну посадку на руці, надійну систему фіксації, а також феноменальний рівень зносостійкості.

Долоня виконана з німецького латексу Supreme і додатково оснащена підкладкою з поролону для пом'якшення ударів. У той час як, тильна сторона рукавиці зроблена з перфорованого текстилю, який забезпечує чудову вентиляцію і відведення вологи, що в свою чергу допомагає воротареві залишатись продуктивним в будь-яких умовах гри.

Воротарські рукавиці Brave GK PT UNIQUE офіційний інтернет-магазин Brave GK

Дитячі воротарські рукавиці Brave GK Winner - інноваційна безпека

Воротарські рукавиці Brave GK WINNER-інтернет-магазин Brave GK

Ще однією новинкою є дитячі воротарські рукавиці Brave GK Winner, які засновник бренду Рустам Худжамов спеціально розробив для дітей. Brave GK Winner - це спрощений варіант для голкіперів початківців, який дозволить дітям абсолютно безпечно відточувати свої професійні навички на тренуваннях.

Модель являє собою унікальне поєднання натурального німецького латексу на долоні і спеціально розробленого матеріалу для тильної сторони рукавиць. Авторська технологія виробництва дозволила створити рукавиці з альтернативною вартістю без шкоди для їх якості.

Крім того, Brave GK Winner є максимально зносостійкими і зручними для дітей. Нова модель відрізняється комфортною посадкою на руці, надійною системою фіксації і спеціальними елементами захисту латексу, які неймовірно довго зберігають цілісність долоні, незважаючи на частоту падінь воротаря початківця.

Також, воротарські рукавиці для дітей Brave GK Winner оснащені сучасною системою знімного захисту для пальців, що гарантує винятковий рівень безпеки навіть в найбільш екстремальних ситуаціях.

Дитячі воротарські рукавиці Brave GK WINNER-офіційний інтернет магазин Brave GK