2
Brave GK Phantome Pink – функціональні воротарські рукавиці

Brave GK Phantome Pink – функціональні воротарські рукавиці

Воротарські рукавиці Brave GK Phantome Pink з нової колекції бренду професійної екіпіровки для воротарів Brave GK поєднують у собі найкращі технологічні рішення попередніх версій для максимально ефективної гри під час поганих погодних умов.

Екіпіровка Brave GK Phantome Pink – унікальні матеріали

Авторські воротарські рукавиці Brave GK Phantome Pink розроблені на основі 2 серій екіпіровки: Phantome і Rain Pro. Нова модель поєднує в собі їхні ключові характеристики. Для виготовлення долоні було обрано той самий натуральний німецький латекс Supreme Contact, завдяки високим показникам липкості і міцності якого Phantome і Rain Pro стали популярними. Цей матеріал гарантує надійне зчеплення з м'ячем навіть за екстремальних погодних умов. Улюблений крій пальців багатьох голкіперів Rollfinger надає збільшену площу захоплення. У поєднанні з ергономічною конструкцією великого пальця, де латекс обертається навколо фаланги, і специфічними властивостями матеріалу долоні це гарантує рекордну продуктивність голкіпера, зокрема під час дощової вологої погоди.

Brave GK Phantome Pink - інтернет-магазин Brave GK

Екіпіровка Brave GK Phantome Pink також вирізняється підвищеною зносостійкістю. Цього вдалося досягти не лише завдяки використанню якісних перевірених матеріалів, але також завдяки модифікованому анатомічному авторському крою від Рустама Худжамова. Зокрема, нова модель має 2 шви біля великого пальця, що також сприяє рухливості фаланги. Вставка з більш м'якого латексу захищає великий палець від ударів, але водночас не перешкоджає рухам.

Латекс NB latex і підкладка з терморегуляцією та вентиляцією на Backhand захищають руки від вогкості і вітру, а також забезпечують високий рівень комфорту в більш теплу погоду.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Технологічні рішення в рукавицях Brave GK Phantome Pink

Воротарські рукавиці Brave GK Phantome Pink мають розширену манжету, якщо порівнювати з серіями Phantome і Rain Pro. Виготовлена ​​з високоеластичної тканини манжета, застібка на липучці і прогумований міцний ремінець надають продуману систему фіксації, зручну посадку і додаткову підтримку зап'ястя. Особливістю конструкції нової гібридної моделі Brave GK Phantome Pink також є 3D Punch Zone – гнучка і міцна рельєфна зона для ефективної гри кулаком і додаткового захисту пальців від ударів.

Brave GK Phantome Pink - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Як і в попередніх версіях, у новій моделі використовується Fix Fit System: силіконове напилення всередині пальців і вставки на долоні. Це виключає ймовірність ковзання руки в рукавиці навіть під час напруженого матчу в теплу погоду і забезпечує вищий рівень контролю над м'ячем. Анатомічний крій, збільшена зона захоплення завдяки продуманій конструкції пальців правильна посадка на руці і спеціальний липкий латекс роблять рукавиці Brave GK Phantome Pink оптимальним варіантом для матчів у вологу погоду. Замовити екіпіровку можна в офіційному інтернет-магазині бренду Brave GK. Доступні розміри: 8, 9, 10.

Рукавиці Brave GK Phantome Pink - інтернет-магазин Brave GK