Brave GK - нова колекція

Brave GK - нова колекція воротарських рукавиць, екіпіровки та одягу

Стратегія розвитку, а також розширення асортименту футбольної екіпіровки і створення нової колекції професійних воротарських рукавиць Brave GK. Рустам Худжамов, воротар і засновник українського бренду футбольної екіпіровки Brave GK, розповідає про плани та цілі свого бренду.

Стратегія розвитку бренду Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Power Train Orange-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Сьогодні бренд Brave GK - це власне виробництво, сильна команда професіоналів, великий асортимент воротарських рукавиць, визнання спортсменів і продажі на світовому ринку.

"Вдячний усім, хто вірив в мою ідею і був зі мною з моменту створення Brave GK. Озираючись на пройдений шлях, я бачу всі трансформації свого бренду і відчуваю ще більше впевненості для реалізації нової стратегії. Для мене велика гордість знати, що воротарі в усьому світі з усіх брендів, обирають саме Brave GK ", - говорить Рустам Худжамов.

Бренд футбольної екіпіровки Brave GK вже більше чотирьох років займається виготовленням професійних рукавиць для воротарів, спортивної екіпіровки і аксесуарів. Також, виробляє професійні футбольні м'ячі, утеплені худі, спортивну термобілизну з елементами захисту та без.

Окреме місце в асортименті бренду займають воротарські рукавиці і футбольна екіпіровка для дітей. Таким чином, ми хочемо дати можливість молодому поколінню футболістів грати ще впевненіше і професійніше.

"Слоган компанії - удача супроводжує сміливих. Саме цими словами, ми керуємося на кожному етапі виробництва продукції Brave GK. Ми завжди відкриті для нового, експериментуємо з дизайном і технологічністю для створення дійсно оригінального і якісного продукту ", - підкреслює засновник бренду.

Продовжуючи працювати, шукати найкращі матеріали, створювати прототипи і модернізувати їх, Brave GK постійно розвивається. Стратегія розвитку включає створення і випуск нової колекції воротарських рукавиць, а також виробництво нових елементів екіпіровки і спортивних аксесуарів.

Нова колекція Brave GK: воротарські рукавиці, одяг і екіпірування

Худі Brave GK-офіційний інтернет-магазин Brave GK

У планах бренду Brave GK розширення асортименту футбольної екіпіровки, а саме - виробництво тренувальних м'ячів і щитків для тренувань воротарів, створення футбольної форми, ігрової і тренувальної форми для дітей, а також виготовлення сумок для воротарських рукавиць і брелків.

Крім того, Brave GK готує до випуску нову колекцію професійних воротарських рукавиць і повсякденного спортивного одягу - вітровки, футболки, шапки. Наш бренд хоче запропонувати спортсменам більше вибору, якості та комфорту. Ми сфокусовані на функціональності продукту і створенні елементів екіпіровки, які допомагають футболістам відчувати себе впевнено під час гри.

Як і більшість світових брендів, Brave GK цінує своїх клієнтів і важливість надання якісного продукту. Якість і довговічність продукції Brave GK є важливою частиною нової стратегії, яка дозволяє створювати продукт з унікальним співвідношенням ціни і якості.

Інновація - ключ до стратегії зростання Brave GK. Наполегливе прагнення до кращого допомагає вводити нововведення, слідувати трендам і створювати їх. Саме тому ми будемо продовжувати постачати інноваційні продукти для підвищення продуктивності і комфорту спортсменів. Також, це дозволить бренду збільшити продажі на міжнародному ринку.

Також, основою стратегії розвитку Brave GK є виробництво не просто екіпіровки та одягу, але створення ком'юніті і спортивної атмосфери, яка об'єднує власників продукції нашого бренду і гарантує впевненість і хоробрість в найважливіші моменти гри. Brave GK пропонує якість і технологічність, які в свою чергу, допомагають спортсмену розкрити його потенціал, активно діяти і відстоювати свою позицію.

Дизайн воротарських рукавиць Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Reflex-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Місія Brave GK - забезпечити натхнення і прогресивне оснащення кожному спортсмену. Дизайнерські та технологічні інновації, які формують майбутнє спорту, зосереджені навколо створення глобальних і по-справжньому ексклюзивних продуктів.

У Brave GK дизайн і розробка воротарських рукавиць лежать в основі творчого процесу, який вимагає постійно ставити себе на місце наших споживачів. Що потрібно кожному воротареві, який крій рукавиць буде найбільш ефективним і яким чином необхідно вдосконалити крій термобілизни?

Відповідаючи на ці питання і орієнтуючись на потреби наших клієнтів ми можемо створити високоякісний і унікальний продукт. Дизайн Brave GK - це ідеальний баланс форми і функціональності, який запам'ятовується з першого погляду.

Прагнучи розширити естетику дизайну рукавичок для воротарів Brave GK, ми спробували поєднати найкращі технології та переваги класичних моделей з сучасними матеріалами, новими тенденціями і актуальними кольорами.