Brave GK історія створення бренду

Brave GK історія створення бренду

Brave GK - бренд професійної спортивної екіпіровки, який був заснований в Україні, але відомий далеко за її межами. Все почалося з мрії засновника бренду і відомого воротаря Рустама Худжамова. Бренд створює і виробляє воротарські рукавиці, футбольну екіпіровку, одяг і аксесуари для занять спортом.

Екіпірування Brave GK - все починалося з мрії

Три звичайних слова, які виходять за межі віку, досвіду, гендерної приналежності і соціального походження. Слоган Brave GK "Fortune favors the Brave", що означає - Удача супроводжує сміливих - слова, які здатні надихнути кожного.

Чи є ви висококласним спортсменом або кимось, хто тільки починає свій шлях, ці три слова стануть вашою мотивацією, незалежно від того яка ваша мета. Саме цього з самого початку прагнув досягти Рустам Худжамов, створюючи бренд Brave GK.

Історія компанії почалася в 2016 році, коли голкіпер збірної України і капітан команди "Маріуполь" Рустам Худжамов створив Brave GK. Основою бренду стали 28 років виснажливих тренувань, складних матчів, перемог і поразок, а також неймовірної хоробрості і сил, щоб підніматися знову і знову. Унікальний досвід, який Худжамов отримав за час своєї футбольної кар'єри, допоміг йому реалізувати свою ідею і перетворити мрію в ексклюзивний бренд.

"У якийсь момент мені стало цікаво, що я зможу зробити з тією величезною кількістю досвіду та ідей, які накопичилися за час моєї кар'єри в футболі. Це стало новим викликом для мене як для особистості, так і для спортсмена ", - говорить засновник бренду.

Рустам Худжамов Brave GK-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Історія воротарських рукавиць Brave GK

За роки спортивної кар'єри Рустаму Худжамову так і не вдалося знайти ідеальні воротарські рукавиці серед моделей всіх відомих світових брендів. Вивчивши всі тонкощі роботи голкіпера на власному досвіді, під час тренувань і матчів під дощем або в спеку, відомому воротарю вдалося створити дійсно якісний і оригінальний продукт.

"Brave GK постійно прогресує, покращує свої моделі і підвищує зносостійкість. Так само як і я весь час перебуваю в потоці думок, думаючи про свій бренд, шукаю ідеї і натхнення для створення унікального дизайну, не боячись пробувати нове", - каже Рустам Худжамов.

Професійні рукавиці для воротарів Brave GK не стануть ловити м'яч замість вас, але будуть надійним і вірним помічником, забезпечуючи комфорт і впевненість. Все, що потрібно для того, щоб допомогти голкіперу розкрити свій потенціал, знайти в собі сміливість і силу йти за мрією, долаючи будь-які перешкоди.

Рустам Худжамов Brave-GK-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Пріоритети бренду Brave GK

Спортивне екіпірування Brave GK — перший український бренд професійних воротарських рукавиць, спортивного одягу, інвентарю та аксесуарів. Brave GK більше ніж бренд - це філософія, яка вчить впевнено йти до своєї мети і не бояться приймати виклик.

Рукавиці також мають еластичний манжет і зручну посадку, щоб оптимізувати навантаження на руку дитини. У дитячих воротарських рукавицях Brave GK діти можуть відчувати себе комфортно і впевнено, роблячи швидкі та вільні рухи, не турбуючись про травму.

Наш бренд вчить відстоювати свою позицію, знайти сміливість виступити проти сильного суперника, бути номером один і вміти продовжувати боротьбу навіть після найгучніших поразок. Саме для цього спортсмену потрібна хоробрість і професійна екіпіровка. Крім воротарських рукавиць, Brave GK випускає ігрову форму для воротарів, термобілизну, футбольні м'ячі та худі. Ми створюємо екіпіровку для дітей і дорослих, професіоналів і аматорів, дозволяючи кожному розвиватися в спорті і бути ще більш ефективним.

Зараз в рукавицях Brave GK грає воротар іспанського клубу "Реал Мадрид" Андрій Лунін, голкіпер команди "Астана" Казахстан Дмитро Непогодов, "Львів" Богдан Сарнавський та інші футболісти в Угорщині, Новій Зеландії, Туреччині, Узбекистані, і Чехії.