2
Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops і Unique Blue: чим відрізняються найпопулярніші моделі бренду

Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops і Unique Blue: чим відрізняються найпопулярніші моделі бренду

Рустам Худжамов розповів про головні відмінності між воротарськими рукавицями Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops та Unique Blue. Читайте всі подробиці про матеріали, конструкцію і дизайн від творця бренду в нашому новому матеріалі.

Особливості матеріалів і конструкції воротарських рукавиць Fury 2.0 Green Paint Drops і Unique Blue

Підбір воротарської екіпіровки є важливим етапом підготовки для кожного голкіпера. Знаючи це на власному досвіді, Рустам Худжамов подбав про те, щоб в асортименті Brave GK кожен воротар міг знайти для себе ідеально підходящу модель рукавиць.

Створюючи нові моделі, ми завжди аналізуємо переваги і недоліки попередніх колекцій, вдосконалюємо слабкі сторони і додаємо нові функціональні елементи, спілкуємося з воротарями, щоб зрозуміти що саме потрібно поліпшити, а яку конструкцію змінити повністю. Результатом останніх розробок стали наші нові моделі Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops і Unique Blue. Надійні, універсальні та надміцні.

Головною особливістю воротарських рукавиць Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops є повна незалежність від жорсткості покриття або погодних умов. Модель завжди гарантує голкіперу ефективну вентиляцію, щільну посадку, посилену гру кулаком і максимальну продуктивність на полі. Модифікований крій Fury 2.0 Green Paint Drops дозволив зробити рукавиці ще більш анатомічними і комфортними. А високоякісний німецький латекс забезпечує рекордне зчеплення з м'ячем і надійні сейви.

Зовнішня сторона воротарських рукавиць Fury 2.0 Green Paint Drops і Unique Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Також ми переробили конструкцію і змогли досягти оптимальної продуктивності для гри в дощ і сніг, додатковою перевагою чого є захист від холоду і вітру, а значить - високий рівень комфорту і впевненості воротаря. Натуральний чотирьох міліметровий латекс SUPREME AQUA CONTACT PLUS разом з підкладкою з поролону і силіконом всередині долоні гарантують ефективний контроль над м'ячем.

Рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops дуже зносостійкі та міцні. Крій пальців Rollfinger дозволяє латексу покривати всю фалангу, що захищає пальці та значно збільшує зону захвату. Модель має спеціальну конструкцію, де долоня обертається навколо великого пальця і ​​створює ергономічну форму для миттєвого і чіпкого захвату.

Тильна сторона рукавиць зроблена з неопрену, завдяки чому модель щільно прилягає до руки, але не обмежує свободу рухів. Міцна зона удару з сіліконоподібного матеріалу створена для потужної гри кулаком. Додаткову продуктивність забезпечує широка манжета з еластичної тканини, що добре фіксує зап'ястя і гарантує захист від травм, а застібка на липучці дозволяє голкіперу зручно знімати і одягати рукавиці.

Долоня воротарських рукавиць Fury 2.0 Green Paint Drops і Unique Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Unique Blue - це культова модель в новому втіленні. Рукавиці Unique отримали безліч поліпшень і пройшли кілька етапів тестування та переробок. На основі всіх результатів ми успішно модернізували кожен елемент і реалізували його в ще більш яскравому і стильному дизайні.

Разом з тим, продуктивність і функціонал рукавиць залишилися не тільки на високому рівні, але навіть краще. Головне удосконалення - застібка, яка виконана з цільного латексу і не має сітчастої вставки. Тильна сторона виконана з перфорованого текстилю, що дозволило нам зробити рукавиці більш легкими.

Латекс воротарських рукавиць Fury 2.0 Green Paint Drops і Unique Blue - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Головні відмінності рукавиць Brave GK Unique Blue і Fury 2.0 Green Paint Drops

Воротарські рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops і Unique Blue - це технологічне екіпірування для професійних голкіперів. Кожна з цих моделей представляє собою більше, ніж просто рукавиці, перш за все вони є запорукою впевненості, комфорту і ефективності воротаря за будь-яких умов.

Ви часто питаєте нас про те, чим відрізняються моделі Unique Blue і Fury 2.0 Green Paint Drops, адже надзвичайно важливо підібрати екіпіровку, яка буде ідеально підходити саме вам. Для того, щоб зробити вибір простішим, ми відповіли на ваші питання і виділили головні відмінності між воротарськими рукавицями Brave GK Unique Blue та Fury 2.0 Green Paint Drops.

В першу чергу, ці моделі відрізняються довжиною манжети. В рукавицях Fury 2.0 Green Paint Drops манжет подовжений, що дозволяє рукавиці сидіти щільніше, глибше сідати на руці та гарантувати ще більше комфорту.

​Область для гри кулаком GK Unique Blue і Fury 2.0 Green Paint Drops - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Ще однією функціональною відмінністю є оновлена ​​область для гри кулаком з міцного сіліконоподобного матеріалу. В рукавицях Brave GK Unique Blue ця зона трохи коротша, але не менш ефективна. Також перевагами моделі Brave GK Unique Blue є сучасна система вентиляції та неймовірно міцна тильна сторона з неопрена. У той час, як backhand рукавиць Brave GK Unique Blue виготовлений з легкого перфорованого текстилю, який робить рукавиці майже невагомими і гнучкими.

З урахуванням цих особливостей, можна сміливо стверджувати, що обидві моделі гарантують безліч переваг і ваш вибір буде залежати від того, що саме ви хочете отримати. Для тих голкіперів, хто обирає більше свободи рухів і еластичності підійдуть Brave GK Unique Blue, а тим, для кого важлива щільна посадка, захист від ударів і продуктивна гра кулаком - Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops.

Brave GK Unique Blue і Fury 2.0 Green Paint Drops - офіційний інтернет-магазин Brave GK