2
Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops і Brave GK Fury 2.0 Yellow – апгрейд оригінальних Fury

Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops і Brave GK Fury 2.0 Yellow – апгрейд оригінальних Fury

Бренд Brave GK представив нову колекцію авторських рукавиць від Рустама Худжамова, зокрема моделі Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops і Brave GK Fury 2.0 Yellow. Основою для цих рукавиць стали перші моделі Fury: Brave GK Fury Green Paint Drops і Brave GK Fury Yellow. Однак, у порівнянні з попередніми версіями, 2.0 мають цілу низку модифікацій для ще більшої продуктивності і комфорту.

Поліпшені воротарські рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops і Brave GK Fury 2.0 Yellow

Одна з головних модифікацій версії 2.0, яка відрізняє нову екіпіровку від першої версії Fury, – набагато більш вузький вхід у рукавицю, а також більш щільний матеріал манжети. Спочатку моделі Fury мали ширший вхід, тому що у спекотну погоду, коли рука пітніє, екіпіровку важко знімати й одягати назад. Для комфортного використання рукавиць ми також зробили вертикальні розрізи на манжетах з еластичними вставками. Однак, від багатьох клієнтів Brave GK ми отримали прохання створити модель Fury з більш вузьким входом, щоби рукавиця щільніше прилягала до зап'ястя. Звичайно ж, ми врахували цей запит при розробці нової моделі. Водночас ми залишили вертикальні розрізи з тильного боку долоні на манжетах, беручи до уваги досвід використання рукавиць у літній сезон.

Brave GK Fury Green Paint Drops і Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops - офіційний інтернет-магазин Brave GK

І в рукавицях Brave GK Fury 2.0 Yellow, і в Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops ми замінили матеріал 3D Punch Zone. Однією з головних особливостей першої версії Fury є спеціальна зона для гри кулаком. Ми використовували силіконоподобний матеріал, який має високу міцність, гарантує надійне зчеплення з м'ячем і добре поглинає удари. В оновлених моделях цей матеріал до того ж є термостійким – він набагато міцніший і краще буде переносити багаторазове прання.

Рукавиці для голкіперів Brave GK Fury 2.0 Yellow - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Ми трохи змінили також дизайн рукавиць. Тепер зелений і жовтий кольори стали яскравішими, більше навіть нагадуючи неонові відтінки. Оскільки ця екіпіровка виконана переважно в білому і чорному кольорах, яскраві елементи роблять дизайн цікавішим.

Рукавиці Brave GK Fury 2.0 Yellow – надійний захист рук

Багато професійних голкіперів, зокрема наші постійні клієнти, просили або просто давали нам пораду змінити матеріал у зоні між пальців на рукавицях Fury. Перфоровані вставки, які були у версії Brave GK Fury Yellow, забезпечують ефективну вентиляцію руки, що важливо і для комфорту голкіпера, і для запобігання ковзанню руки в рукавиці. Але для більшості воротарів захист від травм важливіший, до того ж рукавиці мають й інші технології для вентиляції, а силіконове напилення Fix Fit System всередині пальців екіпіровки відмінно виконує функцію фіксації. Тому ми замінили перфорований матеріал на латекс, з якого виготовляється долоня рукавиці, завдяки чому також збільшилася зона захвату м'яча.

Рукавиці Brave GK Fury 2.0 Yellow і Brave GK Fury Yellow - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops

Ця модель отримала більше модифікацій. Ми замінили крій пальців Negative на улюблений для багатьох воротарів Rollfinger. Одне з найпопулярніших питань від клієнтів бренду Brave GK полягало у тому, чи плануємо ми запускати модель Fury з Rollfinger. Оскільки ми завжди уважно ставимося до потреб голкіперів і враховуємо побажання клієнтів, Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops з нової колекції має саме цей крій пальців. Сам по собі Rollfinger забезпечує відмінну посадку, повторюючи всі обриси руки, а разом із більш вузьким входом екіпірування стало прилягати щільніше. Окрім цього, Rollfinger забезпечує збільшену зону захвату м’яча, на що найперше звертають увагу воротарі.

Рукавиці Fury 2.0 Green Paint Drops - інтернет-магазин Brave GK

Багато хто міг запам'ятати з інтерв'ю Богдана Сарнавського, що він найчастіше вибирає рукавиці з кроєм Rollfinger, але йому також подобається модель Fury. Екіпіровку Brave GK Fury 2.0 Green Paint Drops голкіпер протестував першим, йому було надано семпл, і він уже навіть встиг зіграти в цих рукавицях в одному з матчів. Рукавиці Brave GK Fury 2.0 Yellow також протестували професійні голкіпери, як і завжди ми робимо перед запуском нової моделі.

Fury 2.0 Green Paint Drops - інтернет-магазин Brave GK

Brave GK не зупиняється. Ми продовжуємо вдосконалювати і тестувати наші воротарські рукавиці в екстремальних умовах, щоби наші клієнти отримували найкращу екіпіровку для комфортної гри і максимального розкриття свого потенціалу.