2
Артем Поспєлов талант Маріуполя

Артем Поспєлов талант Маріуполя

Артем Поспєлов в воротарських рукавицях Brave GK Unique-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Ворота команди "Маріуполь" захищає молодий і талановитий воротар Артем Поспєлов. Вихованець "Шахтаря" впевнено йде до своєї мети і вже підписав контракт з маріупольським клубом на три роки.

Як починалася кар'єра амбасадора Brave GK Артема Поспєлова

Артем Поспєлов в воротарських рукавицях Brave GK Unique офіційний інтернет-магазин Brave GK

Голкіпер Артем Поспєлов родом з Бердичева, де і жив до 13 років, поки не переїхав до Донецька. Артем почав грати в футбол в 7 років, як і багато хлопців. Воротар згадує, що м'яч завжди був його улюбленою іграшкою.

Як тільки Поспєлова взяли до футбольної школи, відразу стало зрозуміло, що це саме те, чим він хотів би займатися все життя. Спочатку це була лише мрія, але у Артема Поспєлова знайшлося достатньо хоробрості і завзятості, щоб цілеспрямовано слідувати за нею.

Першим тренером Артема Поспєлова був Сергій Леонідович Копитко. За словами Артема, саме Копитко найбільше вплинув на його воротарські і людські якості.

"Особливо вдячний першому тренеру за те, що саме він наполіг на тому, щоб мама відпустила мене грати в Донецьк. Упевнений, що саме він заклав в мені перші основи сильного футбольного характеру і вплинув на мої погляди в цілому ", - говорить Артем Поспєлов.

Почавши грати в футбол Поспєлов відразу зрозумів, що хоче бути воротарем.

"На одному з перших тренувань я вирішив стати в ворота, і весь матч рахунок був 0: 0. Мені дуже сподобалося відбивати удари. Уже в кінці гри я вирішив пограти на полі і моя команда пропустила м'яч, ми програли 0:1. Саме в той момент, я подумав, що якби залишився на позиції голкіпера, то ми точно не програли б ", - згадує Поспєлов.

Поспєлов захищає ворота Маріуполя в екіпіровці Brave GK

Артем Поспєлов в воротарських рукавицях Brave GK Phantome Rollfinger Yellow-офіційний інтернет-магазин Brave GK

Після гри за юнацькі збірні "Шахтаря" і київського "Арсеналу" Артем Поспєлов отримав запрошення в команду "Маріуполь". Через деякий час приазовский клуб запропонував молодому таланту контракт, згідно з яким Артем Поспєлов буде обороняти ворота футбольного клубу "Маріуполь" до літа 2023 року.

Перспективний і талановитий голкіпер став надійним тилом і хоробрим захисником честі і репутації рідної команди. Український футбол з нетерпінням чекає на вражаючі результати і нові перемоги Поспєлова.

Коли Артема запитують про кумирів, воротар вдумливо і чесно відповідає: "У мене немає одного кумира, який є для мене прикладом. Для мене це, скоріше, збірний образ. Я знаю багато воротарів які гідні поваги і у яких можна повчитися. Ігровим стилем і темпераментом мені дуже подобаються Тер Штеген, Аліссон та Облак."

Артем Поспєлов грає в рукавицях Brave GK Unique

Артем Поспєлов в воротарських рукавицях Brave GK Phantome Rollfinger Yellow офіційний інтернет-магазин Brave GK

Створюючи Brave GK засновник бренду, воротар і колега Артема по команді "Маріуполь" Рустам Худжамов грунтувався на власному професійному досвіді. Кожна модель рукавиць пройшла через безліч етапів тестувань та удосконалень. Адже тільки так можна створити дійсно високоякісний продукт.

Саме Поспєлов став одним з перших воротарів, хто на власному досвіді відчув переваги воротарських рукавиць з нової колекції Brave GK Unique. Полегшена тильна сторона, покращене зчеплення з м'ячем та ексклюзивний дизайн моделі Unique припали до душі Артему Поспєлову.