2
Андрій Лунін: підготовка до нового сезону і вибір екіпіровки

Андрій Лунін: підготовка до нового сезону і вибір екіпіровки

Вихованець харківського "Арсеналу" і воротар команди "Реал Мадрид" розпочав тренування разом з колегами по клубу. Стало відомо, що Андрій Лунін буде основним воротарем іспанського клубу на час проведення контрольних матчів. Детальніше в нашому новому матеріалі.

Тренування Андрія Луніна в складі Реал Мадрид

У 2018 році голкіпер луганської "Зорі" підписав контракт з легендарним іспанським клубом "Реал Мадрид". Після орендних сезонів у складі "Леганес", "Вальядолід" і "Реал Ов'єдо", де Андрій Лунін зміг розкрити свій потенціал в повній мірі, в 2020 році воротар повернувся в "Реал Мадрид".

Андрій Лунін в рукавицях Brave GK Green Flash- офіційний інтернет-магазин Brave GK

На початку тренувальних зборів перед сезоном 2021/22 стало відомо, що Андрій Лунін буде основним голкіпером "Реал Мадрид" в контрольних товариських матчах клубу. Перше тренування шеститижневої передсезонної підготовки команди відбулося 5-го липня на навчальному комплексі "Реал".

Футболісти «Реал Мадрид», які не були задіяні на Чемпіонаті Європи або в Кубку Америки, вийшли з відпустки і розпочали тренування під керівництвом нового головного тренера - Карло Анчелотті.

Також в цьому сезоні з голкіперами іспанського клубу буде працювати Луїс Ллопіс, який був ініціатором контрактів з Луніним і Куртуа, але пішов з клубу до того, як ці воротарі почали грати.

Brave GK Green Flash - магазин Brave GK

Лунін грає в рукавицях Brave GK Skill Green Flash

У сезоні 2020/21 Андрій Лунін обирав для своїх матчів і тренувань рукавиці з нової колекції Brave GK - моделі Reflex Camo White зі спеціальними елементами захисту і більш універсальні Brave GK Unique.

Для підготовки до сезону 2021/22 голкіпер обрав професійні воротарські рукавиці Brave GK Skill Green Flash, які були розроблені для гри на полях зі штучним жорстким покриттям.

Brave GK Андрій Лунін

Латекс для цієї моделі відрізняється підвищеною зносостійкістю і забезпечує ефективне зчеплення з м'ячем навіть в умовах мокрої погоди. Також завдяки вдосконаленому авторському крою та оптимальному поєднанню матеріалів високої якості, рукавиці Brave GK Skill Green Flash залишаються легкими і не стримують рухи голкіпера.