Андрій Лунін з "Реал Мадрид" вибрав нові рукавиці - Brave GK Courage White

Андрій Лунін з "Реал Мадрид" вибрав нові рукавиці - Brave GK Courage White

У голкіпера мадридського «Реала» та збірної України Андрія Луніна з'явилася нова модель-фаворит: це воротарські рукавиці Brave GK Courage White із сучасним дизайном та підвищеним зчепленням.

Андрій є амбасадором бренду Brave GK та регулярно підбирає для ігор та тренувань нові рукавички. Як і в попередні рази, Лунін робить розумний та виважений вибір: рукавиці Courage White ідеально підходять для європейської зими, коли погода часто змінюється та супроводжується регулярними опадами.

Brave GK Courage White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

Воротарські рукавиці Brave GK Courage White: для сміливих та наполегливих

Професійні воротарські рукавиці Brave GK Courage White входять до п'ятірки найпопулярніших моделей нашого бренду. Їх активно купують в Україні та інших країнах, деякі наші топові амбасадори використовують "Куражі" час від часу і чудово про них відгукуються.

Головні особливості воротарських рукавиць Courage White – сучасний дизайн, новий крій Gecko, висококласні матеріали. Це модернізований варіант моделі Brave GK Reflex, у якого рівень зчеплення ще вищий як під час дощу, так і в суху погоду.

Покращений крій Gecko забезпечує щільну посадку, яка не знижує комфорту і свободи рухів воротаря, а також сприяє тому, що рукавиця повторює форму руки спортсмена.

Воротарські рукавиці Brave GK Courage White - офіційний інтернет-магазин Brave GK

У моделі Brave GK Courage White нам вдалося реалізувати ексклюзивний мармуровий дизайн з цікавим малиновим акцентом посередині кожної рукавиці. Еластична застібка з латексу на липучці дозволяє легко та ефективно фіксувати виріб на руці перед кожним тренуванням або грою.

Докладніше про технології та матеріали:

  • Латекс: 4 мм SP Plus латекс + 4 мм підкладка з поролону.
  • Fix Fit System: вставки із силікону всередині долоні для контролю над м'ячем.
  • Backhand: 4 mm NB latex + 4 mm підкладка із системою терморегуляції.
  • Захисні вставки на пальцях: присутні.
  • Для будь-яких погодних умов.
  • Вентиляція: перфоровані вставки між пальцями забезпечують бездоганну вентиляцію.
  • Фіксуюча манжета: вкрай еластична тканина сприяє чудовій посадці та додатково підтримує зап'ястя.

Бронюйте професійні воротарські рукавиці Brave GK Courage White на офіційному сайті Brave GK. Оригінальна продукція за оптимальними цінами та із зручною системою оплати.

Андрій Лунін Brave GK Courage White - офіційний інтернет-магазин Brave GK